خریدو فروش سیستم کنفرانس

خریدو فروش سیستم کنفرانس

اسپیکر سقفی

 • 11 ماه پیش

 

بررسی بلندگوی سقفی توکار:

بلندگوهای داخل سقف
خواه به دنبال بلندگوهای ارزان قیمت برای یک سیستم صوتی چند اتاقه باشید ، یا بلندگوهای سینمای خانگی با کارایی بالا که در اتاق شما املاک و مستغلات را اشغال نکنند ، بلندگوهای سقفی vokale عملکرد مورد نیاز شما را فراهم می کنند.

بلندگوهای سقفی به راحتی نصب می شوند و تقریباً قابل مشاهده نیستند. توری های بلندگو قابل رنگ به این معنی است که به سختی متوجه خواهید شد که حتی در اتاقتان بلندگو دارید.

بلندگوهای سقفی vokale نیز از همان فن آوری های بوق دار استفاده می کنند که بلندگوهای سنتی vokale از آن استفاده می کنند و بسیاری از آنها بطور خاص برای مطابقت با یک محصول بلندگو موجود طراحی شده اند ، بنابراین می توانید بلندگوهای سقفی را با بلندگوهای دلخواه خود ترکیب و مطابقت دهید.

بلندگوی سقفی توکار پیجینگ بسیار شکیل و زیبا است که برای طراحی‌های خلاق و خردمندانه محیط‌های خانگی مانند نصب سیستم‌های هوم تیاتر و سینمای خانگی، نصب در اتاق -هال و حتی اتاق خواب و محیط‌های خارجی طراحی و ساخته شده‌اند. طراحان حرفه‌ای داخلی که به اِلمان‌های مختلفی مانند شکل ظاهری و صدا هم اهمیت می‌دهند حتما مدل بلندگو سقفی را جز لیست علاقه‌مندی هایشان برای طراحی قرار می‌دهند.
بلندگوسقفی موزیکال هم محور دارای یک ووفر ۸ اینچی از جنس پلی پروپیلن و یک تویتر با کیفیت است که صدای بسیار شفافی را برای شما در بر خو اهد داشت. همچنین می‌توانید تویتر را به هدف افزایش دقت صدا و عملکرد بهتر در فرکانس بالا تنظیم کنید. پنجره مشبک جلوی این بلندگو نیز قابل رنگ آمیزی است و برای اتصال سریع و بی دردسر دارای آهنربا می باشد. گیره‌های نصب این بلندگو سقفی با کیفیت بسیار مقاوم و کارا طراحی شده اند و برای نصب روی دیوار و سقف مناسب می‌باشند.  از موارد رعایت شده هنگام طراحی می توان به طراحی برآمدگی‌های ریز به صورت مارپیچی در دهانه خروجی بلندگو اشاره کرد که در پخش طبیعی صدا تاثیرگذار هستند همچنین طراحی باریکی که  رعایت شده است به طراحان حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا به گونه‌ای این محصول را در مکان مناسب جای دهند که جزئی از خود محیط به نظر برسند و برجسته‌گی غیر معمولی نیز نداشته باشند. نکته مهم دیگر این است که قسمت پوشش پشتی این بلندگو به صورت دقیق و کاملا اصولی عایق شده است و ضمن حفظ کارایی از ورود رطوبت و گرد و غبار به درون این بلند گو سقفی توکار پیجینگ جلو گیری می‌کند.

بلندگوهای سقفی – همه چیزهایی که باید بدانید

بلندگوهای سقفی به عنوان یک راه حل صوتی دائمی طراحی شده اند که صداهای عالی و زیبا را برای سالهای آینده به شما ارائه می دهد.

به همین دلیل بسیار مهم است که شما کیفیت مناسب اسپیکر را انتخاب کرده باشید و همچنین در مورد نحوه نصب آنها فکر کنید.

آیا هنوز راهنمای ما درباره هزینه پروژه های بلندگوی سقفی را خوانده اید؟ این به شما این ایده را می دهد که آیا آنها حتی برای شما مناسب هستند یا خیر.

برای نصب بلندگوهای سقفی ، باید بتوانید برای سیم کشی بلندگو به پشت دیوارها/سقف دسترسی داشته باشید و هنگامی که همه چیز نصب شد ، ما نمی خواهیم هیچ شگفتی ناخواسته ای رخ دهد!

ما چند مورد را انتخاب کرده ایم که هر نصاب/مشتری باید قبل از نصب بلندگو در سقف از آنها مطلع باشد.

ما همچنین یک راهنمای مبتدی برای بلندگوهای سقفی در قالب یک سری ویدیوی YouTube تهیه کرده ایم که همه چیز را که باید در مورد بلندگوهای سقفی در 3 فیلم قابل هضم آسان بدانید پوشش می دهد. و اگر برای شروع پروژه خود آماده هستید ، ما خدمات طراحی رایگان را ارائه می دهیم تا بتوانیم از بودجه شما تا آنجا که ممکن است اطمینان حاصل کنیم.

 • در اتاق به چند بلندگوی سقفی نیاز دارم؟
 • بلندگوهای سقفی را کجا باید قرار دهم و چقدر فاصله دارند؟
 • آیا بلندگوهای سقفی به برق اصلی نیاز دارند؟
 • آیا به بلندگوهای سقفی تک یا تک استریو نیاز دارم؟
 • به کدام کابل بلندگو نیاز دارم؟
 • آیا بلندگوهای سقفی به هودهای آتش نیاز دارند؟
 • راهنمای نصب بلندگوهای سقفی در اتاقهای با رطوبت بالا
 • آیا می توان بلندگوهای سقفی را رنگ آمیزی کرد؟
 • بلندگوهای سقفی چقدر باید باریک باشند؟
 • آیا می توانم بلندگوهای سقفی را کنترل کنم؟

در بیشتر موارد ، بلندگوهای سقفی به صورت جفت به فروش می رسند تا بتوان آنها را به صورت جفت استریو چپ و راست تنظیم کرد. یکی از مهمترین موارد در مورد صدا ، سازگاری صدا است.

برای فضاهای بزرگتر ، احساس می کنیم که سطح صدا را بهتر متعادل می کنیم ، منطقی است که 4 بلندگوی کوچکتر از 2 بلندگوی بزرگتر اضافه کنیم.

اگر قصد دارید بلندگوهای سقفی خود را با Sonos تغذیه کنید ، باید از Sonos Amp استفاده کنید. هر Sonos Amp می تواند حداکثر 4 بلندگوی سقفی مونو (امپدانس 8 اهم) یا 6 بلندگوی سقفی Sonos را تغذیه کند ، بنابراین بسیاری از افراد هر زمان که فضای کافی برای انجام این کار وجود داشته باشد ، 4 یا 6 بلندگوی سقفی را با پیکربندی مربع نصب می کنند.با این حال ، توجه داشته باشید که همه بلندگوهای سقفی متصل به یک Sonos Amp همان موسیقی را با یک صدا پخش می کنند. اگر به دنبال کنترل مستقل بین اتاق ها هستید ، در هر اتاق به Sonos Amp احتیاج دارید ، بنابراین هنگام در نظر گرفتن تعداد Sonos Amps که به آن نیاز دارید ، این را در نظر داشته باشید.

 1. در کجا باید بلندگوهای سقفی را تعیین کنم و چقدر دورتر؟

بهتر است بلندگوهای سقفی را در فاصله مساوی از هر دیوار ، در امتداد طول اتاق و حداقل 2 متر از یکدیگر برای بهترین جلوه جداسازی استریو قرار دهید.

اگر بلندگوها کمتر از 2 متر از یکدیگر فاصله دارند ، ممکن است بخواهید یک بلندگوی سقفی استریو را در وسط سقف اتاق قرار دهید.

ما می دانیم که برخی از مشتریان ممکن است چیدمان اتاق را به شکل ناخوشایندی داشته باشند ، که می تواند تشخیص اینکه بهترین مکان برای قرار دادن آنها کجاست را دشوار می کند.

در این سناریو ، ممکن است ارزش انتخاب یک بلندگوی سقفی با یک توییتر زاویه دار را داشته باشد تا صدا را به مناطق قابل سکونت در اتاق هدایت کند. در صورت نیاز به توییترهای زاویه دار ، گزینه های زیادی داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً با تیم متخصصان ما تماس بگیرید که می توانند طرح طبقه شما را مطالعه کرده و ببینند که کجا بهتر است.

 1. آیا بلندگوهای سقفی به قدرت اصلی نیاز دارند؟

خیر ، بلندگوهای سقفی معمولاً بلندگوهای غیرفعال هستند ، به این معنی که آنها تقویت کننده داخلی ندارند و در عوض قدرت خود را از طریق کابل بلندگو که از تقویت کننده خارجی تغذیه می شود ، دریافت می کنند. این امر با سیم کشی هر بلندگوی سقفی تا پایه های اتصال بر روی آمپر به دست می آید.

اگر امکان اجرای کابل بلندگو در پشت سقف را ندارید ، می توانید بلندگوهای سقفی تهیه کنید که به سادگی به برق اصلی نیاز دارند و از طریق بلوتوث کنترل می شوند. بدون تقویت کننده و بدون کابل. بلندگوهای سقفی Lithe Audio را بررسی کنید.

 1. آیا به بلندگوهای سقفی منفرد یا استریو نیاز دارم؟

به طور سنتی ، بلندگوهای سقفی برای کار با تقویت کننده هایی طراحی شده اند که فقط یک کانال چپ یا راست را درک می کنند ، بنابراین شما همیشه یک جفت بلندگوی سقفی خریداری می کنید تا به صورت جفت استریو تنظیم شود.

این هنوز هم صادق است زیرا اینگونه است که آنها به Sonos Amp وصل می شوند. با این حال ، در برخی موارد ، نصب یک جفت بلندگوی سقفی به دلیل کمبود فضای سقفی عملی نیست.

این امر به ویژه در حمام ها یا سایر اتاقهای با اندازه کمتر رایج است. برای غلبه بر این ، بلندگوی تک استریو متولد شد تا یک کانال چپ و راست را از یک بلندگو واحد ارائه دهد ، فضا را حفظ کرده و گزینه هایی را برای داشتن موسیقی در اتاقهای بیشتر باز کند

بلندگوی سقفی توکار:

بلندگوی سقفی توکار در اندازها و شکل و شمایل مختلف و همچنین به صورت اهمی و ولتی موجود می باشد

بلندگو سقفی توکار به دلیل نشستن در داخل سقف باید هنگام خرید به اندازه ابعاد دقت کامل شود زیرا ارتفاع بعضی از سقف ها کوتاه بوده و امکان جاگذاری بلندگوی سقفی وجود نخواهد داشت یا برعکس همین موضوع ارتفاع بلندگوی سقفی زیاد بوده و مناسب با سقف نمی باشد.

بلندگوهای سقفی به دلیل جاگذاری در داخل سقف به دوصورت میباشند بدون نیاز به پیچ کردن که دارای گیره مخصوص به خود میباشد که در کنارهای بلندگو تعبیه شده است تا وزن بلندگو داخل سقف حفظ شود

در شکل دیگر امکان تعبیه گیره نبوده و بلندگو به صورت مستقیم بعد از جاگذاری در داخل سقف پیچ میشود.

روکش بلندگو های سقفی توکار توری بوده و در بعضی از انها امکان برداشتن یا تعویض این روکش توری وجو دارد و در بعضی وجود ندارد.

بلندگو سقفی توکار در 3وات 5وات 10وات و…

همچنین در 4 اهم و 8 اهم و… موجود می باشد

بلندگو سقفی روکار

در جاهایی که سقف به صورت یک تکه است و از تایل یا کناف استفاده نشده است میتوانیم از بلندگوهای سقفی روکار استفاده نماییم. روکش بلندگو های سقفی روکار توری بوده و در بعضی از انها امکان برداشتن یا تعویض این روکش توری وجو دارد و در بعضی وجود ندارد.

بلندگو سقفی روکار در 3وات 5وات 10وات و…

همچنین در 4 اهم و 8 اهم و… موجود می باشد

آیا سعی می کنید بلندگوهای سقفی را برای فضای داخلی خانه خود انتخاب کنید؟ اگر پاسخ مثبت است ، ممکن است متوجه شوید که این کار سخت تر از چیزی است که در ابتدا تصور می کردید. بلندگوهای سقفی دارای ویژگی های بسیار متنوعی هستند که ممکن است برای شما منطقی نباشند ، و چیزی که بیشتر نگران کننده است قیمت ها است: برخی از آنها واقعا مقرون به صرفه نیستند و برخی دیگر بسیار گران هستند.

اما چرا این اتفاق می افتد؟ در سال های اخیر ، بلندگوهای سقفی به تدریج در خانه ها رواج پیدا کردند ، زیرا افراد بیشتری به دنبال تجهیزات صوتی با کیفیت بالا هستند که به آنها امکان می دهد دکوراسیون داخلی خود را دست نخورده نگه دارند. علاوه بر این ، بلندگوهای سقفی نسبت به بلندگوهای بزرگ و قفسه کتاب فضای زیادی را نمیگیرند و جهت صوتی را که از بالا می آید ، بهینه می کنند. همه این مزایا منجر به تولید انواع مدل های مختلف توسط بسیاری از مارک های معروف بلندگو شده است